Главная > Популярное > Навіщо необхідно комплексне просування сайтів?

Навіщо необхідно комплексне просування сайтів?

Просування сайтів в Інтернеті, як правило, направлено на збільшення продажів. Це відбувається за рахунок залучення на сайт максимальної кількості нових відвідувачів. Дана можливість помножити свої доходи стала особливо актуальна в останні пару років, коли покупки в Інтернеті набули масову популярність. Компанії, які помітили цю тенденцію, відразу ж потурбувалися про те, щоб їх сайти стали одними з перших на сторінках пошукових систем.

Просування сайтів в Інтернеті — це спеціальні дії seo-фахівців, які спрямовані на підвищення позицій сайту за певними ключовими словами у видачі пошукової системи. Це веде до отримання цільових відвідувачів. Просування сайту включає в себе не тільки внутрішню оптимізацію, а й зовнішнє просування сайту. При правильному підході розкрутка сайту дає чудові результати. На Ваш сайт приходять потенційні клієнти. А такий спосіб розповісти про себе — набагато дешевше, ніж звичайна реклама, яка не завжди приносить бажані результати.

У процесі просування автоматично вирішується 3 завдання:

1. Зростає відвідуваність сайту.

2. Ви отримуєте цільову аудиторію.

3. Збільшуються продажу.

Для ефективної роботи з просування сайту в пошукових системах для початку потрібно провести оптимізацію контенту, коду сайту, а також інших важливих параметрів, які впливають на ранжирування. Завжди потрібно враховувати тип бізнесу, цільову аудиторію і рівень конкуренції в Інтернеті.

Ще існує такий вид просування, як просування в соціальних мережах. Досить ефективний метод взаємодії з аудиторією, яка зосереджена в різних соц. мережах. Ігнорувати таких користувачів ніяк не можна, особливо в наші дні, коли подібними ресурсами користуються всі, починаючи від школярів і закінчуючи зірками світового рівня. Використовуючи інструмент такого плану, можна швидко вирішити такі завдання як:

• Формування іміджу

• Популяризація сайту

• Залучення додаткових відвідувачів на Вашому сайті

• Зростання впізнаваності Вашого товару, бренду

• Безкоштовний PR в Інтернеті

• Збільшення кількості лояльних користувачів.

Чим корисне комлексне просування?

Коли Ви будуєте будинок, Вам необхідно врахувати багато нюансів від яких залежатиме його надійність і довговічність. Можна сказати, що комплексне просування в Інтернеті — це як міцний фундамент для Вашого будинку. Однак, на відміну від будинку, в питанні просування сайтів, Ви повинні постійно управляти процесами аналізу та індексування посилань, для того, щоб отримати міцну основу.

Існують три основних компоненти за допомогою яких пошукові системи знаходять, копіюють, впорядковують і відбирають контент Вашого сайту серед мільярдів інших документів в Інтернеті. Ними є: аналіз посилань, індексація і ранжування. Без хорошого управління цими процесами може бути досить складно підтримувати хороші позиції в пошукових системах.

Більшість контент-маркетологів не відповідають за аналіз посилань та індексацію контенту, який вони створюють. Добре, якщо в компанії є СЕО-консультант, тоді ці обов’язки перекладаються на нього. Але найчастіше трапляється так, що контент для сайту створюється або тільки заради максимальної маркетингової вигоди, або виключно для необхідностей СЕО. А адже від цього безпосередньо залежать і рівень доходу компанії, і імідж бренду у кінцевого споживача.

Аналіз посилань в Інтернеті дійсно важка, але все-таки можна вирішити завдання, якщо Ви можете скористатися професійним seo-просуванням. Досвідчений «сеошник» доведе цей процес до автоматизму і завдяки його зусиллям, індексування Вашого сайту стане простим завданням для пошукових систем і максимально ефективним інструментом для Вашого бізнесу. Хороша механіка СЕО може направити аналіз саме туди, куди слід: «прописавши» пошуковим системам, що їм потрібно аналізувати на Вашому сайті, а що ні.

У комплексне просування в taina.com.ua входять також такі послуги як:

• Виведення сайтів з під фільтрів Google (після розкрутки недобросовісних «сеошників» або «нападів» конкурентів).

• Боротьба з алгоритмом Пінгвін за допомогою власних сайтів-донорів. (Не користуємося автоматичними системами аналізу і просування. Чи не купуємо посилання з відомих бірж посилань).

• Протистояння алгоритмом Панда (Розміщуємо від 90 +% унікальні статті. Пишемо статті не тільки під пошукову систему, а й реально цікаві людям).

• Дослідження поведінки людей на сайті. (У разі необхідності — переробляємо структуру сайту. Робимо перелінковку-редирект посадочних (вхідна з пошукової системи) сторінок. Робимо необхідний рерайт (де він потрібний).

• Покращення — підвищення Юзабіліті сайту.

• Надання «правильного», природного поведінкового фактора заходу людей на сайт.

• Виведення сайту в ТОП-10 на третій-п’ятий місяць розкрутки (з гарантованим поверненням грошей або просуванням за свій рахунок у разі невиконання договірних зобов’язань).

 

Categories: Популярное Tags:
  1. Пока что нет комментариев.
  1. Пока что нет уведомлений.